До канікул
_
Офіційні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Сайт “Тільки нікому не кажи”


Як відчувати себе щасливим

siЧи можна постійно відчувати щастя? Як давно ви відчували це почуття? І як зробити так, щоб воно вас не покидало кожен день? Для початку, просто дозвольте собі бути щасливим. Робіть те, що завжди хотіли, не стримуйте себе.

Для відчуття щастя не обов’язково має статися щось грандіозне. Щастя можна знайти і в дрібницях повсякденного життя. Як часто ми багато чого собі забороняємо, стримуємо свої душевні пориви. Скільки разів «ні», ви говорите собі на свої прохання. Маленькі радості і є миті щастя, якого нам так не вистачає.

Ми стали занадто серйозні з роками, дорослішаючи, ми втрачаємо відчуття безпричинної дитячої радості. Адже для щастя не так вже й багато треба. Досить цінувати те, що ви вже маєте, радіти і любити життя у всіх його проявах.

Задайте собі питання, чи хочу я бути щасливою людиною? Якщо так, то будьте такою. Почніть бачити у всьому тільки хороше, позитивне, радісне. Якщо ви постараєтеся, то обов’язково знайдете привід для радості і щастя.

Життя завжди підносить нам сюрпризи і маленькі подарунки кожен день. Чи помічаєте ви їх, чи приймаєте з вдячністю? Поспостерігайте за дітьми, як вони радіють, веселяться від простих дрібниць, які їм приносять батьки. Розвивайте в собі таке ставлення до життя, радійте від маленьких подарунків, яке вам дарує життя.

Ось декілька порад як повернути відчуття радості і щастя

1. Диво навколо нас

Щоденний поспіх, бажання все встигнути зробити, брак часу віднімає можливість побачити ту красу, що навколо нас. Все життя обертається біля вас, а ви не помічаєте. Поспостерігайте за тим, що відбувається, поки ви йдете на роботу, навчання. Ця гармонія природи, яка дарує нам свою красу кожен день, люди такі різні проходять сотнями повз вас. Життя сповнене гармонії і різноманіття, все в ньому злагоджено і врівноважено. Навчіться повільно ходити, дивитися по сторонах, в небо, на інших людей, і тоді ви зрозумієте, що ваша метушня дає вам смак прісності і буденності. Намагайтеся відчувати себе частиною цього життя, наповнюючи себе тихою радістю і спокійним щастям, тому, що просто живете

2. Пауза на неробство

Чим зазвичай люди займаються у вихідні дні? Вони намагаються переробити всі хатні справи: прибрати, випрати, приготувати на все сімейство і впасти спати ввечері від втоми. Але вихідні даються нам для відпочинку від робочого тижня. Дозвольте собі іноді проводити ці дні, роблячи те, що вам дійсно хочеться. Не обтяжуйте себе непотрібною нікому роботою. Якщо ви відпочинете один день, нічого страшного не трапиться, а ви наберетеся сил і енергії на весь трудовий тиждень.

3. Різноманітність відчуттів

Додайте в своє життя ті позитивні емоції, які рідко відчуваєте в повсякденному житті. Наприклад, екстрим, хвилювання від чогось нового, порцію адреналіну. Зробіть щось неординарне, запишіться на сальсу, виступіть на великій сцені, політайте на повітряній кулі або дельтаплані. Організуйте власний відпочинок. Це зробить такі моменти незабутніми і щасливими.

4. Нові знайомства

Як давно ви знайомилися, або спілкувалися з новими людьми? Спілкування дає дуже багато людині, без нього вона відчуває непотрібність і самотність. Почніть заводити нові знайомства, спілкуватися з іншими людьми, не соромтеся заводити розмову першими. Це можна зробити де завгодно: на прогулянці, в парку, в кафе, в поїзді. Спілкування приносить різноманітність у ваше життя, наповнюючи його відчуттям внутрішнього задоволення.

5. Трохи солодкого

Така проста річ як смачна їжа, може приносити вам крихітне щастя. Жінки часто забороняють іноді побалувати себе чимось солодким і смачним. Дозволяйте собі час від часу їсти те, що вам хочеться. Походи в ресторани, морозиво, торти – все це піднімає настрій і приносить маленьке, але відчутне щастя, хоч і швидкоплинне.

6. Допомагайте іншим

Коли вам важко і здається, що все погано, подумайте про інших. Напевно у вас є, кому допомогти. І ви побачите, як добрі безкорисливі вчинки дарують безпричинну радість і щастя, що ви можете комусь стати в нагоді і допомогти, навіть якщо це буде дрібниця.

7. Відкрийте своє серце любові

Єдине почуття на Землі, яке здатне зробити вас по-справжньому щасливим, це любов. Любіть завжди повним серцем, не бійтеся відкриватися новій людині. Звичайно, бувають розлуки, розчарування, біль, але без цього життя неможливе. Відпускайте всі образи, страхи і впускайте у серце любов знову і знову. Без любові життя порожнє і похмуре.

8. Долайте труднощі з посмішкою

Кожен з нас стикається з труднощами в житті. Сімейні, ділові, особисті, матеріальні труднощі. Без них як би ви стали сильнішими? Як би навчитися долати всі труднощі? Це все приносить свій досвід і вчить нас мудро діяти надалі. Тому завжди намагайтеся йти через труднощі з високопіднятою головою. Пам’ятайте, що найкращий засіб від усіх проблем, це ваша щира посмішка і позитивний настрій.

Виконуючи ці поради, ви наповните своє життя новими емоціями і відчуттям щастя. Спробуйте!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *