До канікул
_
Офіційні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

У 2005 році виникла потреба та можливість випуску шкільної газети. І закипіла робота. Головними редакторами були назначені учениці школи Футорняк Маша та Пилипенко Лілія. В ролі коректора виступила вчитель української мови та літератури В’юніченко О. В., куратором – заступник директора по виховній роботі Подлєсних Л. А. У підготовці першого випуску активну участь приймали батьки учнів. Назва газети – «Компілятор» була запропонована членом батьківського комітету Футорняк Р. Є. Вона дуже підходила до шкільної газети.   Компілятор – програма ЕВМ, призначена для автоматичного перекладу опису алгоритму з одної мови програмування на іншу. Компілятор – службова програма (транслятор), яка виконує переклад попереднього коду програми, записаного на мові програмування високого рівня в машинний код процесора. Компіляція – з’єднання результатів чужих досліджень, думок, без самостійної обробки джерел, а також сама робота, складена цим методом. Дівчата зібрали багато інформації. Тепер требо було вибрати саму цікаву та актуальну для першого номеру. А ще визначитись з оформленням. 25 листопада 2005 року вийшов перший пробний випуск газети «Компілятор».

Після його виходу вся творча команда зрозуміла, що працювали не даремно. Учні з задоволенням читали газету. А потім з нетерпінням чекали наступний випуск.

  • У 2007 році естафету від дівчат редакторів перейняв Ігнатченко Владислав. Він займався випусками газети на протязі 2007-2008 навчального року.
  • У 2010 році головними редакторами стали Малинога Анастасія та Грановська Крістіна. Куратором – коректором виступила вчитель української мови та літератури Глухова Т. В.

З початку існування і по сьогоднішній день газета «Компілятор» є популярною серед учнів. Бо в ній висвітлюються головні події ліцею. Публікуються статті – поради психолога. Цікаві відомості про вчителів. Результати конкурсів, змагань, предметних олімпіад. В рубриці «Життя незвичайних ліцеїстів» розповідається про зірочок ліцею, які мають певні досягнення в навчанні та творчій діяльності.

ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *