До канікул
_
Офіційні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

world-science-day День науки

Сьогодні, 10.11. 2017 р., увесь світ відзначає День науки. Павлоградський міський ліцей щиро вітає усіх із цим святом. В рамках експерименту «STEM на Дніпрі»  цього осіннього похмурого дня в нашому навчальному закладі всі події були присвячені різним видам наук.

Вранці, прийшовши до школи, учні потрапили на урочисте відкриття заходу та мали змогу переглянути відео про кристали, що демонструвалося на телевізорі у фойє. Кожен присутній, як батьки, так і діти, за бажанням фотографувалися біля спеціально облаштованої інсталяції.

Для учнів початкової школи було організовано виставку – конкурс малюнків «Ми з наукою на ти!», де переможцями було обрано роботи учнів 4- А, 4 – Б та 2 – Б класів. Під час перерв дітлахи демонстрували свої власні цікаві, неординарні, яскраві поробки, які вони виготовили разом з батьками.

Учні середньої ланки змагалися у конкурсі колажів і найкращими з них стали плакати 7 – А, 5 – А, 6 – А і 6 – Б класів. Також 5 – 7 класи взяли участь у науковому пікніку, присвяченому захисту найкращих робіт літньої навчальної практики. Учні 6-х і 7-х класів поділилися досвідом з 5-класниками, на яких вже в цьому навчальному році чекає перша наукова робота у вигляді проектів.

В конкурсі газет «Лауреати нобелівської премії» найбільш оригінальною і пізнавальною було визнано роботу 8 – А класу. Протягом 4 – 5 уроків учні 8-х класів дивилися відеофільм «Видатні вчені України». А ліцеїсти – старшокласники взяли участь у брейн – ринзі «Ми з наукою на ти!», де змагалися 4 команди: «Владик», «Ерудит», «Науковці», «Генії». В запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Ерудит» на чолі з Савранською А.. Команди – призери були відзначені почесними грамотами.

На І поверсі ліцею увесь день працювала виставка науково – дослідницьких робіт вчителів та учнів школи «Інвестиції в науку – інвестиції в знання».

Найбільшою популярністю серед учнів ліцею користувалися експериментальний майданчик та виставка  «Скарби науки», де були представлені моделі різних природних процесів, прибори для вимірювання різних фізичних величин, лінзи, мікроскопи, гербарії тощо. Діти із захопленням спостерігали за різними явищами, які були продемонстровані вчителями фізики, хімії, біології, географії та лаборантом.

Ось таким цікавим та насиченим виявився День науки у нашому ліцеї. З нетерпінням чекаємо продовження!

Фоторепортаж дивіться за посиланням.

Pages: 1 2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *