До канікул
_
Офіційні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

 Тиждень STEM: День Art

Сьогодні, 28.04.2017 р., в Павлоградському міському ліцеї пройшов завершальний день Тижня STEM – освіти – «День Art = творчість + дизайн + менеджмент». Як і всі попередні дні, він виявився насиченим різноманітними яскравими подіями.
Вранці, коли учні прийшли до нашого закладу, до їх уваги була представлена експозиція арт – конкурсу емблем проекту «STEM на Дніпрі». Кожна з представлених робіт вирізнялась оригінальною ідеєю, неповторним замислом і нестандартним втіленням.
У фойє ліцею батьки, учні та вчителі мали змогу відвідати виставку – ярмарок «Нове життя – старим речам». Кожен бажаючий міг придбати будь – яку поробку або надихнутися новими ідеями для розвитку власних творчих здібностей і талантів.
І нарешті опівдні відбулась така довгоочікувана святкова лінійка з приводу закінчення Tижня STEM – освіти. Під час цього заходу були підведені підсумки всіх конкурсів і змагань, в яких учні брали участь протягом цих 5 днів. Найактивніші та найталановитіші батьки, учні та вчителі отримали заслужені грамоти.
Так і закінчився цей дивовижний тиждень , який є одним із перших кроків Павлоградського міського ліцею в проекті «STEM на Дніпрі».
Фоторепортаж дивись за посиланням.

Pages: 1 2 3 4 5