До канікул
_
Офіційні посилання








Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Тиждень STEM: День Sсience

Сьогодні, 24.04. 2017 р., в Павлоградському міському ліцеї стартував тиждень STEM – освіти. Перший день має назву «День Sсience=школа +наука». В рамках цього дня був проведений науковий пікнік, під час якого класні керівники Рапіна М.О., Глухова Т.В., Балабуха Н.М. разом з учнями 6 –х та 7 – х класів продемонстрували для п’ятикласників кращі проекти літньої навчальної практики. А ліцеїсти Кобець Анна, Іванова Анастасія та Кухтін Тимур, які є учасниками та призерами Малої академії наук, презентували свої роботи для учнів 8 – 10 класів.
Старші школярі із задоволенням ділилися досвідом роботи над своїми проектами з молодшими товаришами. Всі учні збагатилися новими ідеями та
натхненням для розвитку наукових та творчих здібностей. Часточку мистецтва в День науки додали десятикласник Володін Олексій та восьмикласниця Кострова Анастасія, виконавши патріотичні пісні про Україну – «Намалюй» та «Оберіг».
Тим часом в фойє нашого навчального закладу по телевізору впродовж усього дня демонструвався відеоролик «STEM на Дніпрі», який мали змогу переглянути як школярі, так і їх батьки.
Тиждень STEM розпочався успішно, тому маємо надію, що всі наступні дні будуть такими ж цікавими і насиченими, як і День Sсience.
Фоторепортаж дивись за посиланням.

Pages: 1 2 3 4 5