До канікул
_
Офіційні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

23 березня 2019 року, на базі Павлоградського міського ліцею відбувся міський семінар вчителів  української мови та літератури.

Педагоги з усього Павлограда зібралися для того, аби перейняти досвід викладачів ліцею і дізнатися про новітні методи викладання української мови та української літератури.

Учасників семінару привітала директор Павлоградського міського ліцею Котенко Юлія Григорівна та ознайомила присутніх з особливостями роботи закладу та структурою навчального процесу ліцею.

Керівник методичного об’єднання вчителів української філології Глухова Тетяна Вікторівна ознайомила колег з роботою кафедри та досягненнями ліцею в області філології: перемоги в різних конкурсах та олімпіадах, рівень підготовки до ЗНО з української мови та літератури.

Зарожевська Наталя Альбертівна поділилась  лайфхаками з колегами -професіоналами для доброзичливої атмосфери на уроці ”, які сприяють більшій концентрації на уроках, що сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу. Вчителям сподобався лайфхак «Музичне вітання», вони слухали пісню на вірші Ліни Костенко  “Між іншими” у виконанні Ольги Богомолець.

В’юниченко Олена Вікторівна ознайомила колег з технологією критичного мислення, а Мєшкова Юлія Миколаївна підготувала матеріал про цікаві філологічні ігри, що можуть пожвавити урок української мови та літератури.

Під час тренінгу «Я крокую до майстерності» колеги – філологи  працювали в групах, виконували творчі завдання, розв’язували творчі завдання та педагогічні ситуації.

Мєшкова Ю. М. та Глухова Т. В. провели для присутніх майстер-клас «Використання хмарних технологій» в освітньому просторі», вони вчили колег створювати хмари слів. А учні 11 класу під керівництвом Зарожевської Н. А. підготували відеоролик “Знай наших” і розповіли про практичне застосування методу “Скрайбінг”.   

І на завершення семінару практичні психологи ліцею Бірко Ю. О. та Антощенко Я. Г. провели міні – тренінг  «Усе буде добре», під час якого філологи виконували вправи, що сприяють розвитку емоційного інтелекту учнів.

Педагогічний колектив ПМЛ бажає колегам міста творчого натхнення. Мрійте! Фантазуйте! Творіть! Виражайте подив і захоплення всім що робить і говорять ваші діти на вашому уроці. І на високій ноті оптимізму розпочинайте і закінчуйте 45 незвичайних хвилин, які ми символічно називаємо УРОКом.

Більше фото – за посиланням.

Відеосюжет від нашої Дитячої телестудії “Liceum TV” дивіться тут.