До канікул
_
Офіційні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Спочатку була ідея…lycee

І ось в 1998 році на базі Павлоградського міжшкільного навчально-виробничого комбінату було створено філію Дніпропетроського ліцею інформаційних технологій з поглибленим вивченням трьох предметів: інформатики, математики та фізики. До викладання спецкурсів були залучені: вчитель фізики вищої категорії ДЛІТ Шавлов Борис Олександрович, заступник директора ДЛІТ з інформаційних технологій, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Костюков Володимир Павлович та кандидат фізико-математичних наук, доцент Придніпровської академії архітектури і будівництва Зеленський Анатолій Григорович.

А вже через рік було створено Павлоградський міський ліцей технічного профілю з поглибленим вивченням фізики, математики та інформатики, який розмістився на базі СШ №10 міста Павлограда. І з цього моменту розпочалася важка, кропітка праця по створенню власної бази ліцею. Над цією проблемою працювали всі: і вчителі, і батьки, і учні. До співпраці були запрошені тіж викладачі, що працювали і в філії.

В перший рік існування ліцею було відкрито всього два класи: один десятий (30 учнів) і один дев’ятий (10 учнів). Штатні працівники – директор ліцею Бондарева Раїса Григорівна (вона ж вчитель інформатики) та заступник директора з навчально-виховної роботи Старченко Наталя Іванівна (вона ж вчитель математики). Всі інші вчителі – сумісники.

Через два роки ліцей знову зазнає змін. Рішенням міськвиконкому Павлоградський міський ліцей і СШ №10 об’єднуються в навчально-виховний комплекс №10. З а два роки існування НВК №10 змінюється не тільки матеріально-технічна база, а й підвищується якість навчання учнів: був обладнаний комп’ютерний клас типу 8+1 за кошти батьків та спонсорів і навчальний заклад за результатами міських олімпіад перемістився з 13 місця на друге. Випускники ліцею 100 % вступають до вищих навчальних закладів, із них 80 % вступають на бюджетні місця. В 2001 році депутат Верховної Ради Тігіпко Сергій Леонідович подарував ліцею 5 комп’ютерів. На початок 2003/2004 навчального року кількість комп’ютерів в ліцеї досягла 18 штук.

В 2003 році НВК №10 приймає статус Павлоградського міського ліцею.