До канікул
_
Офіційні посилання
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у останні дні листопада влаштовують благодійні акції і закликають робити добрі справи.

Цього року Україна вперше долучилася до відзначення цього дня – Всеукраїнського дня доброти. Долучились до доброї справи і у Павлоградському міському ліцеї. У школі пройшов благодійний ярмарок «Місто Майстрів». Відбувався ярмарок у фойє школи, де, хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Участь взяли всі класні колективи, які презентували свої власні солодкі вироби: торти, пироги, тістечка, печиво, вафлі – чого тільки не було на столах! На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, учні. Серед гостей свята були представники громади міста. «Покупці» та «продавці» створили атмосферу справжнього ярмаркового дійства, веселого, яскравого, неймовірно дружнього та надзвичайно смачного.  На ярмарку проводилися  також майстер-класи «Створюй свято власноруч», «Готуємо разом», «Очумілі рученята».

Зібрані на ярмарку кошти будуть використані для закупівлі та встановлення вікна в спортивній залі.

Дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку всім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї цікавої та потрібної шкільної справи.

Діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.